- Elektryczna suszarka na ręczniki do nowoczesnego wnętrza
Elektryczna suszarka na ręczniki do nowoczesnego wnętrza - w kolorze czarny mat wykonane są nie tylko rury, ale również kabel zasilający i wtyczka.
Dzięki głębokości 10 cm nie zajmuje dużo miejsca w łazience. Może być montowany na ścianie jako suszarka wisząca lub oparty o ścianę i przymocowany tylko za pomocą górnych uchwytów. Ogrzewanie suszarki zapewnia drut oporowy, dlatego nie trzeba napełniać go cieczą do grzejników. Na dolnej części pionowej rury znajduje się wyłącznik kołyskowy.
- Nie można zmienić położenia przewodu zasilającego.
- Stopień ochrony: IP44
- Klasa ochrony: 1
- Napięcie: 220-240 V / 50 Hz
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | KARBO |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 500x1600 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 1600 mm |
| Kolor | Czarny mat |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Kształt H |
| Opcje ogrzewania | Ogrzewanie elektryczne zintegrowane |
| Moc | 120.00 W |
| Waga / szt. | 5.7250 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913852664 |
| Taric | 85162950 |
| Gwarancja | 2 lata |












