- Ceramika sanitarna dla najmniejszych
Seria ceramiki dziecięcej KID nadaje się nie tylko do żłobków czy przedszkoli, ale znajdzie swoje miejsce w standardowej łazience i wszędzie tam, gdzie zwykła ceramika jest zbyt duża dla dzieci. Do wyboru biała ceramika lub z wesołym kolorowym nadrukiem, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzach wszystkich małych użytkowników.
Właściwości
| Marka | CREAVIT |
|---|---|
| Seria | KID |
| Rozmiar | 39x14,8x29 cm |
| Szerokość | 390 mm |
| Wysokość | 148 mm |
| Głębokość | 290 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - śruby |
| Typ umywalki | Mała umywalka |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | TAK |
| Kształt | Asymetryczny |
| Wyposażenie | Łazienka dla dzieci |
| Zestaw zawiera | Zestaw montażowy |
| Waga / szt. | 12.9000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8698531125396 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
CK035-FF
Kod producenta
8698531125396
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię










