- Materiały instalacyjne i narzędzia | Umywalka akcesoria | Syfony
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Kolor | Czarny mat |
| Materiał | Plastik |
| Średnica odpływu | 32 mm |
| Rozmiar gwintu | 5/4" |
| Waga / szt. | 0.7100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913999178 |
| Taric | 74122000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






