- Klasyczne misterne kształty w połączeniu ze współczesnymi technologiami
Dzięki bateriom KIRKÉ WHITE możesz wyposażyć łazienkę w stylu retro nie rezygnując na współczesne wymagania. Ceramiczna dźwignia przywołuje atmosferę starych czasów i jednocześnie jest łatwiejsza w obsłudze i przede wszystkim oszczędniejsza niż klasyczne baterie kurkowe. Efektownie wygladają również w wersji podtynkowej. W ofercie baterie w wykończeniu chrom, brąz i złoto.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | KIRKÉ WHITE |
| Szerokość | 216 mm |
| Wysokość | 252 mm |
| Głębokość | 265 mm |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Retro |
| Instalacja | Ścienna 150 mm |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Średnica głowicy | 42 mm |
| Wyposażenie | Obrotowa wylewka |
| Waga / szt. | 1.9900 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913844997 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
KI15BB
Kod producenta
8590913839047
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
56
Gwarancja w miesiącach
72
Kolor
Brąz
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






