KORANA bateria kuchenna, czarny mat
- Baterie i program prysznicowy
Właściwości
| Marka | SAMONA |
|---|---|
| Seria | KORANA |
| Wysokość | 356 mm |
| Głębokość | 219 mm |
| Kolor | Czarny mat |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Stojąca |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Wysokość wypływu wody | 253 mm |
| Wyposażenie | Obrotowa wylewka |
| Waga / szt. | 1.4350 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913121531 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 4 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





