- Umywalki, miski WC i bidety | Inny
Oszczędź kupując więcej

LARA kompakt WC, odpływ poziomy/pionowy, czarny mat
1 825,80 zł brutto/1szt.
-
Śruby montażowe w zestawie
- Deska WC nie jest częścią zestawu, należy ją dokupić, patrz Akcesoria.
Objaśnienie
Water saving - spłukiwanie oszczędzające wodę
Kształt miski umożliwia wydajne i skuteczne spłukiwanie przy użyciu mniejszej ilości wody, oszczędzając w ten sposób środowisko i koszty za wodę.
Oszczędne spłukiwanie może być stosowane z mechanizmem spłukującym (w spłuczce miski WC kombi lub w spłuczce podtynkowej miski WC wiszącej), którego zawór spustowy umożliwia regulację objętości wody od 4 l wody. W przypadku podwójnego spłukiwania, mały przycisk ma objętość 3 l a większy przycisk objętość 4,5 l wody.
Właściwości
| Marka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmiar | 35x39,4x63,8 cm |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość | 394 mm |
| Głębokość | 638 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Ceramika |
| Technologia spłukiwania | Standard |
| Objętość spłukiwanej wody | Spłukiwanie 3,5 l, Spłukiwanie 5 l |
| Kształt | Kanciasty |
| Wyposażenie | Dolny odpływ, Tylny odpływ |
| Zestaw zawiera | Zestaw montażowy |
| Waga / szt. | 28.5300 kg |
| Opakowanie | 3 szt. |
| EAN | 8698531164005 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
LR360-11SM00E-0000
Kod producenta
8698531164005
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
czarny
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię



