- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na ręczniki | Wieszaki na ręczniki z półką
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | LARISSA |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 654x107x214 mm |
| Długość | 654 mm |
| Szerokość | 654 mm |
| Wysokość | 107 mm |
| Głębokość | 214 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: z półką |
| Instalacja | Klejenie, Wiercenie |
| Waga / szt. | 1.4920 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913984259 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
WS029
Kod producenta
8590913984259
Seria
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








