LINEACQULBA Kosz na śmieci wiszący 35l, biały
- Akcesoria łazienkowe | Kosze i pojemniki łazienkowe | Kosze na śmieci | Kosze na śmieci kanciaste | Akcesoria do przestrzeni publicznej PUBLIC
Właściwości
| Marka | MARPLAST |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 320x500x270 mm |
| Szerokość | 320 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Głębokość | 270 mm |
| Objętość | 35.00 l |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Kosz 26 - 50 litrów |
| Instalacja | Do postawienia, Do zawieszenia |
| Wyposażenie | Klasyczne kosze |
| Waga / szt. | 1.1500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8020090000379 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
A51001
Kod producenta
8020090000379
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





