- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Listwy spadkowe
• Listwa spadkowa pomaga zamaskować niedoskonałości powstałe podczas tworzenia spadku w kabinie prysznicowej
• Prawa listwa - umieszczona jest po prawej stronie kabiny, patrząc na wprost w kierunku odpływu
• Zalecamy do odpływów liniowych przyściennych
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 100x1,2 cm |
| Długość | 1000 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Instalacja | Prawy |
| Waga / szt. | 0.3800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913813573 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SPD12-P
Kod producenta
8590913813573
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
Stal nierdzewna
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię















