MALVA organizer na kosmetyki, tortora
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Pojemniki i pozostałe akcesoria łazienkowe | Kosze i pojemniki łazienkowe | Pojemniki
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | MALVA |
| Rozmiar | 140x160 mm |
| Średnica | 140 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 160 mm |
| Głębokość | 140 mm |
| Kolor | Beżowy |
| Materiał | Tekstylia |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Inne |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.1050 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341329535 |
| Taric | 63079010 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









