MARPLAST dozownik mydła płynnego 250ml, biały
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria do przestrzeni publicznej PUBLIC | Dozowniki
Właściwości
| Marka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozmiar | 50x180x75 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 180 mm |
| Głębokość | 75 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Dozownik |
| Instalacja | Wiercenie |
| Objętość dozownika mydła | 250 ml |
| Waga / szt. | 0.2600 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8020090018527 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
605BI
Kod producenta
8020090018527
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





