- Meble, lustra i oświetlenie | Inny
Kompozyt (lany marmur) - materiał termoizolacyjny, którego zalety docenisz w każdym dotyku.
Kompozyt, to jednorody, stały materiał. Wykonany jest ze specjalnej mieszanki mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników. Charakterystycznym znakiem produktów kompozytowych, to stałosć materiału i nieprzeciętny design.
Wykorzystuje się do produkcji brodzików prysznicowych, wanien i umywalek.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 40x1,2x22,5 cm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Głębokość | 225 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Kompozyt |
| Typ szafki | Blat |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Waga / szt. | 2.2000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913888458 |
| Taric | 68109900 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
MR405
Kod producenta
8590913888458
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię













