Nasz bestseller
- Umywalki, miski WC i bidety | Miski WC | Do postawienia
Oszczędź kupując więcej

Komora gospodarcza stojąca z rusztem 36x54 cm, dolny odpływ, biały
416,80 zł brutto/1szt.

Kompakt WC, przycisk 4,5/6l, odpływ pionowy, biały
524,00 zł brutto/1szt.
Właściwości
| Marka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmiar | 36,5x39,4x54 cm |
| Szerokość | 365 mm |
| Wysokość | 394 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Technologia spłukiwania | Standard |
| Objętość spłukiwanej wody | Spłukiwanie 4,5 l, Spłukiwanie 6 l |
| Kształt | Klasyczny |
| Wyposażenie | Dolny odpływ |
| Zestaw nie zawiera | Deska WC |
| Waga / szt. | 17.4500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8698531120728 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
TP340
Kod producenta
8698531120728
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






