- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie wannowe | Baterie wannowe naścienne
Subtelny korpus baterii MIXONA, dzięki niewielkim rozmiarom głowicy i kanciastej konstrukcji z mieszanką zaokrąglonych elementów, jest prawdziwym klejnotem nowoczesnej łazienki. Technicznym przysmakiem jest rozwiązanie ściennej baterii prysznicowej i baterii wannowej, która dzięki orientacji dźwigni nie koliduje z przestrzenią. Efekt ten potęguje składana wylewka na baterii wannowej.
Rozszerzona gwarancja na szczelność baterii
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | MIXONA |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Ścienna 150 mm |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Rodzaj przełącznika | Obrotowy |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Wyposażenie | Obrotowa wylewka |
| Waga / szt. | 2.2300 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913998201 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












