- Meble, lustra i oświetlenie | Oświetlenie | Sufitowe
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | VINTAGE |
| Rozmiar | 425x200x425 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Głębokość | 425 mm |
| Kolor | Brąz |
| Typ oświetlenia | Żarówka |
| Sterowanie oświetleniem | Nie zawiera |
| Stopień ochrony | IP21 |
| Napięcie | 230 V |
| Gwint/Trzonek | E14 |
| Moc | 40.00 W |
| Waga / szt. | 1.8800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913832635 |
| Taric | 94051990 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
MC613
Kod producenta
8590913832635
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
Brąz
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








