NERON szafka umywalkowa 57,5x64x44,7 cm, biały
- Meble, lustra i oświetlenie | Inny
Oszczędź kupując więcej
Cichy domyk
Szuflady naszych mebli wyposażone są w prowadnice z systemem powolnego i cichego domyku. Wystarczy jedno pchnięcie i szuflada domknie się sama, cicho i delikatnie.
Właściwości
| Marka | BRUCKNER |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 57,3x64x44,5 cm |
| Szerokość | 573 mm |
| Wysokość | 640 mm |
| Głębokość | 445 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | MDF/laminat |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Typ szafki | Szuflady |
| Typ umywalki | Umywalka |
| Wyposażenie | Cichy domyk |
| Zestaw zawiera | Uchwyt |
| Zestaw nie zawiera | Umywalka |
| Waga / szt. | 19.5000 kg |
| EAN | 8590913961489 |
| Taric | 94036090 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
500.117.0
Kod producenta
8590913961489
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






