Nasz bestseller
NEVIS kubek, ceramika, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Akcesoria do mycia zębów
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | NEVIS |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 133x159x109 mm |
| Szerokość | 133 mm |
| Wysokość | 159 mm |
| Głębokość | 109 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Ceramika, Stop |
| Kształt | Retro |
| Rodzaj | Kubek na szczoteczki do zębów |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.6040 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341305812 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
NV1013
Kod producenta
8003341305812
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









