- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Przyłącza kątowe z uchwytem
Oszczędź kupując więcej

KIRKÉ zestaw prysznicowy podtynkowy z baterią podtynkową, 2 wyjścia, brąz
2 690,30 zł brutto/1szt.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Szerokość | 62 mm |
| Wysokość | 62 mm |
| Głębokość | 96 mm |
| Kolor | Brąz |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Retro |
| Instalacja | Ścienna |
| Wyposażenie | Obrotowa wylewka |
| Waga / szt. | 0.4090 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913928741 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SUP4B6
Kod producenta
8590913928741
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
Brąz
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






