- Meble, lustra i oświetlenie | Lustra | Lustra z oświetleniem | Okrągłe lustra
Oszczędź kupując więcej

Zestaw łazienkowy SKA 75, czarny mat
Parametry techniczne:
- Ochrona przeciwko korozji (bez miedzi)
- 96 LED/m
- Napiecie zasilania: 12 V
- LED driver 230 V/12 V, IP44
- Sterowanie za pomocą wyłącznika zewnętrznego
Opis Serii
Okrągłe lustro ze skórzanym paskiem
- Stalowa rama
- Skórzany pasek
- Ręcznie kuty wieszak do zawieszenia lustra
Objaśnienie
Kolor LED: Neutralny
Do określenia koloru używa się terminu „temperatura chromatyczna“, której wartość podawana jest w jednostkach Kelvin (K). Neutralna barwa emitowana jest w zakresie 4000 - 5000 K. Takie światło jest neutralne w odczuciu, jest najbardziej zbliżone do światła dziennego. Nie zniekształca postrzegania kolorów oświetlanych przedmiotów, dlatego nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych , kuchni i łazienek.

Ochrona przed korozją
Lustro z ochroną przed korozją (nie zawiera miedzi).
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | ORBITER |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 70 cm |
| Średnica | 700 mm |
| Szerokość | 700 mm |
| Wysokość | 700 mm |
| Kolor ramy | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Typ lustra | Lustro z oświetleniem, Lustro w ramie |
| Kształt | Okrągła |
| Sterowanie oświetleniem | Nie zawiera |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Moc | 20.00 W |
| Kolor LED | Neutralny (4 000 - 5 000 K) |
| Luminacja | 1950 lm |
| Wyposażenie | Ochrona przed korozją |
| Waga / szt. | 11.7000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913911798 |
| Taric | 70099100 |
| Gwarancja | 2 lata |















