- Meble, lustra i oświetlenie | Lustra | Lustra bez oświetlenia | Lustra w ramie | Lustra w metalowej ramie | Okrągłe lustra
Opis Serii
Okrągłe lustro ze skórzanym paskiem
- Stalowa rama
- Skórzany pasek
- Ręcznie kuty wieszak do zawieszenia lustra
Ochrona przed korozją
Lustro z ochroną przed korozją (nie zawiera miedzi).
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | ORBITER |
| Rozmiar | 50 cm |
| Średnica | 500 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Kolor ramy | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Typ lustra | Lustro w ramie |
| Kształt | Okrągła |
| Wyposażenie | Ochrona przed korozją |
| Waga / szt. | 5.2000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913888410 |
| Taric | 73269098 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
ORT050
Kod producenta
8590913888410
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię













