OSCAR półka narożna 230x375x230 mm, ABS/biała
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Półki & Koszyki łazienkowe
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | WHITE LINE |
| Rozmiar | 230x375x230 mm |
| Długość | 230 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Wysokość | 375 mm |
| Głębokość | 230 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Półka: narożna, Półka: piętrowa |
| Instalacja | Klejenie, Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.4870 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341043059 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
8579
Kod producenta
8003341043059
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





