OUTLINE półka na ręczniki z relingiem, czarny mat
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na ręczniki | Wieszaki na ręczniki z półką
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | OUTLINE |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 500x141x260 mm |
| Długość | 500 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 141 mm |
| Głębokość | 260 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: z półką |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 2.3800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341119723 |
| Taric | 83025000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





