OUTLINE wieszak na papier toaletowy zapasowy, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na papier toaletowy
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | OUTLINE |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 81x160x123 mm |
| Szerokość | 81 mm |
| Wysokość | 160 mm |
| Głębokość | 123 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak na papier toaletowy |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.5400 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341192399 |
| Taric | 79070000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







