OUTLINE wieszak na ręczniki 550mm, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na ręczniki | Jednoramienne wieszaki na ręczniki
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | OUTLINE |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 550x30x70 mm |
| Długość | 550 mm |
| Szerokość | 550 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Głębokość | 70 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: jedno ramię |
| Instalacja | Wiercenie |
| Nośność | 150.0000 kg |
| Waga / szt. | 1.1100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341192375 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię











