- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Wanny | Przyścienne
Przemyślane proporcje i estetyka wanny PAGODA sprawiają, że staje się ozdobą każdej łazienki. Wykonana z trwałego i eleganckiego materiału kompozytowego, łączy w sobie wysoką wytrzymałość, niezawodną stabilność oraz styl, który podkreśla oryginalny odpływ z maskownica zlicowaną z dnem wanny.
• Wanna przeznaczona wyłącznie do montażu przy ścianie
• Na zewnątrz w kolorze czarnym, RAL9005
Objaśnienie
Kompozyt (lany marmur) - materiał termoizolacyjny, którego zalety docenisz w każdym dotyku.
Kompozyt, to jednorody, stały materiał. Wykonany jest ze specjalnej mieszanki mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników. Charakterystycznym znakiem produktów kompozytowych, to stałosć materiału i nieprzeciętny design.
Wykorzystuje się do produkcji brodzików prysznicowych, wanien i umywalek.
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 170x85x58 cm |
| Długość | 1700 mm |
| Szerokość | 850 mm |
| Wysokość | 580 mm |
| Objętość | 351.00 l |
| Kolor | Biały/Czarny |
| Materiał | Kompozyt |
| Kształt | Przyścienne |
| Instalacja | Wolnostojąca / przyścienna |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Waga / szt. | 234.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729006381 |
| Taric | 68109900 |
| Gwarancja | 2 lata |













