- Sprawdzony design
Baterie z serii PAX będą doskonale pasować do każdej nowoczesnej łazienki.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | PAX |
| Szerokość | 232 mm |
| Wysokość | 141 mm |
| Głębokość | 270 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Ścienna 150 mm |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Rodzaj przełącznika | Obrotowy |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Wyposażenie | Obrotowa wylewka |
| Waga / szt. | 2.3660 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913998270 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię













