- Sprawdzony design
Baterie z serii PAX będą doskonale pasować do każdej nowoczesnej łazienki.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | PAX |
| 3D model | TAK |
| Szerokość | 330 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Kolor | Czarny mat |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Podtynkowa |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Rodzaj przełącznika | Obrotowy |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Wyposażenie | 2 funkcyjna |
| Waga / szt. | 6.9800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913942075 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XA52/15
Kod producenta
8590913942075
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
72
Kolor
Czarny Mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






