PIRENEI wisząca szczotka do WC, szkło mleczne, biały mat
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Pojemniki, szczotki do WC
Zalecana konserwacja akcesoriów łazienkowych w kolorze czarnym i białym :
Aby zachować estetyczną jakość produktu, zaleca się czyszczenie powierzchni czarnych i białych produktów (akcesoria łazienkowe, stojaki itp.) Tylko miękką ściereczką i wodą. Jednocześnie zaleca się wytrzeć powierzchnię do sucha po użyciu, aby na powierzchni nie pozostały krople wody, które mogłyby następnie osadzić się w postaci kamienia.
Nie używaj materiałów ściernych ani agresywnych środków czyszczących.
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | PIRENEI |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 85x379x105 mm |
| Średnica | 85 mm |
| Szerokość | 85 mm |
| Wysokość | 379 mm |
| Głębokość | 105 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Szkło, Stop |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Wiercenie |
| Utrzymanie | Zgodnie z zaleceniem |
| Waga / szt. | 0.9560 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341280096 |
| Taric | 96039091 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
PI330302
Kod producenta
8003341280096
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





