- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Przyłącza kątowe z uchwytem
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Średnica | 52 mm |
| Szerokość | 52 mm |
| Wysokość | 52 mm |
| Głębokość | 72 mm |
| Kolor | Miedź mat |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Ścienna |
| Inny | Stałe |
| Waga / szt. | 0.2450 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913122316 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






