- Materiały instalacyjne i narzędzia | Akcesoria | Węże elastyczne
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 40 cm |
| Długość | 400 mm |
| Kolor | Złoty mat |
| Rozmiar gwintu | FxMBK M10x3/8" |
| Waga / szt. | 0.0600 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913136047 |
| Taric | 84819000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








