- Proste geometryczne kształty
Oszczędź kupując więcej

NATY 50 zestaw łazienkowy, biały
1 886,10 zł brutto/1szt.

ODETTA 135 zestaw łazienkowy, dąb srebrny
7 117,90 zł brutto/1szt.
Proste geometryczne kształty i funkcjonalnosć, to główne atuty serii PURITY, dzięki którym każdy element z tej serii będzie stanowić podstawę aranżacji nowoczesnej łazienki.
Właściwości
| Marka | ISVEA |
|---|---|
| Seria | PURITY |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 50x13x42 cm |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 130 mm |
| Głębokość | 420 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - śruby, Do postawienia, Meblowe |
| Typ umywalki | Umywalka |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | TAK |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga / szt. | 13.3800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8697687602515 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
10PL50050
Kod producenta
8697687602515
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię
















