- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Ramiona deszczowni
Oszczędź kupując więcej

KIRKÉ WHITE zestaw prysznicowy z baterią podtynkową, 2 wyjścia, uchwyt biały, brąz
3 445,10 zł brutto/1szt.

KIRKÉ zestaw prysznicowy z baterią podtynkową, 2 wyjścia, brąz
3 635,50 zł brutto/1szt.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Długość | 350 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Głębokość | 350 mm |
| Kolor | Brąz |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Retro |
| Instalacja | Ścienna |
| Waga / szt. | 0.4700 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8024587003836 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
BR356
Kod producenta
8024587003836
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
Brąz
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






