- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Ramiona deszczowni
Oszczędź kupując więcej

SPY zestaw prysznicowy podtynkowy z baterią dźwigniową, przełącznik obrotowy, 2 wyjścia, biały mat
2 981,00 zł brutto/1szt.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Średnica | 60 mm |
| Długość | 400 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Kolor | Biały mat |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Ścienna |
| Waga / szt. | 0.8800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913928437 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
BR514
Kod producenta
8590913928437
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
120
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
Biały Mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






