- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Ramiona deszczowni
PVD powłoka
PVD (Physical Vapour Deposition) to nowoczesna technologia barwienia powierzchni nakładaniem cienkich warstw z fazy gazowej. Efekt jest uzyskiwany w komorze próżniowej i powstaje przy pomocy obróbki parowej w wysokiej temperaturze. Taki sposób obróbki jest przyjazny środowisku.
Po zastosowaniu technologii PVD powstaje jedna z najtrwalszych powłok, która jest odporna na kwasy, korozję i wysokie temperatury, na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Na powierzchni nie pozostają odciski palców.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Średnica | 55 mm |
| Długość | 400 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Kolor | Miedź |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Ścienna |
| Wyposażenie | Powłoka PVD |
| Waga / szt. | 0.8800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913122255 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |






