- Suszarka ze stali nierdzewnej ze zintegrowanym timerem.
Suszarka elektryczna REDONDO wykonana zej stali nierdzewnej nadaje łazience niepowtarzalny wygląd. Jest przeznaczona do podgrzewania i suszenia ręczników, co docenisz szczególnie zimą.
Nie trzeba napełniać żadnym płynem, wewnątrz grzejnika znajduje się drut oporowy. Urządzenie można podłączyć do gniazdka elektrycznego za pomocą wtyczki z kablem skręcanym lub podłączyć go bezpośrednio do sieci elektrycznej za pomocą zalecanego adaptera, aby uzyskać czysty wygląd łazienki.
Dostępny w dwu wariantach kolorystysznych.
- Powierzchnia suszarki nagrzewa się w zakresie 45° do 55°C, w zależności od temperatury otoczenia
- Długość skręconego kabla po naciągnięciu: 150 cm
- Niezmienne umieszczenie kabla zasilającego
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | REDONDO |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 630x1160 mm |
| Szerokość | 630 mm |
| Wysokość | 1160 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Kształt H |
| Opcje ogrzewania | Ogrzewanie elektryczne zintegrowane |
| Moc | 130.00 W |
| Waga / szt. | 5.7080 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913924088 |
| Taric | 85167970 |
| Gwarancja | 2 lata |












