- Umywalki, miski WC i bidety | Pisuary | Ścianki pisuarowe
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 40x80 cm |
| Wysokość | 800 mm |
| Głębokość | 400 mm |
| Materiał | Szkło |
| Waga / szt. | 6.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913980510 |
| Taric | 70200080 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








