Nasz bestseller
SHARON kosz na śmieci 3l, ABS plastik, biały
- Akcesoria łazienkowe | Kosze i pojemniki łazienkowe | Kosze na śmieci | Kosze na śmieci obłe
Wewnętrzny pojemnik
Kosz zawiera wewnętrzny wyjmowany pojemnik z wyrzymałego tworzywa sztucznego, co zapewnia wygodniejszą obsługę.
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | SHARON |
| Rozmiar | 158x254x195 mm |
| Szerokość | 158 mm |
| Wysokość | 254 mm |
| Głębokość | 195 mm |
| Objętość | 3.00 l |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Kosz do 6 litrów |
| Instalacja | Do postawienia |
| Wyposażenie | Kosze s pedałem, Pojemnik wewnętrzny |
| Waga / szt. | 0.2550 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341328071 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







