SILENTIS 10 T wentylator łazienkowy, osiowy, czasowy, 15W, wylot 100mm, biały
- Osłona frontowa ze stali nierdzewnej lub w kolorze białym
• Wentylator jest uruchamiany przez zewnętrzny wyłącznik lub wyłącznik sterujący oświetleniem
• Regulowany elektroniczny timer od 3 do 15 minut
• Obroty/min: 2500
• Maks. ciśnienie: 29 Pa
• Maks długość rury wyciągowej: 3 m
Opis Serii
- Montaż na ścianie lub w suficie
- Zawór zwrotny jest częścią zestawu
- Super cicha praca
- Super design
- Łatwe czyszczenie
- Silnik ma łożyska wypełnione smarem
- Stopień ochrony: IPX4
Właściwości
| Marka | CATA |
|---|---|
| Seria | SILENTIS WENTYLATOR |
| Rozmiar | 140x140x98 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Głębokość | 98 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Średnica rury | 100 mm |
| Moc | 15.00 W |
| Przepływ powietrza | 98.00 m3/godz |
| Hałas | 39.00 dB |
| Prędkość | 2500 obr/min |
| Max.długość rury wyciągowej | 3 m |
| Stopień ochrony | IPx4 |
| Napięcie | 230 V |
| Wyposażenie | Wył. czasowy |
| Waga / szt. | 0.5330 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8422248016940 |
| Taric | 84145100 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
01071000
Kod producenta
8422248016940
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





