SILENTIS 15 wentylator łazienkowy, osiowy, 25W, wylot 150mm, biały
- Osłona frontowa ze stali nierdzewnej lub w kolorze białym
• Uruchamiany przyciskiem i automatycznie wyłączany po upływie ustawionego czasu.
• Obroty/min.: 2100
• Maks. ciśnienie: 78 Pa
• Maks. długość rury wyciągowej: 8 m
Opis Serii
- Montaż na ścianie lub w suficie
- Zawór zwrotny jest częścią zestawu
- Super cicha praca
- Super design
- Łatwe czyszczenie
- Silnik ma łożyska wypełnione smarem
- Stopień ochrony: IPX4
Właściwości
| Marka | CATA |
|---|---|
| Seria | SILENTIS WENTYLATOR |
| Rozmiar | 190x190x112 mm |
| Szerokość | 190 mm |
| Wysokość | 190 mm |
| Głębokość | 112 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Średnica rury | 150 mm |
| Moc | 25.00 W |
| Przepływ powietrza | 320.00 m3/godz |
| Hałas | 43.00 dB |
| Prędkość | 2100 obr/min |
| Max.długość rury wyciągowej | 8 m |
| Stopień ochrony | IPx4 |
| Napięcie | 230 V |
| Waga / szt. | 0.9920 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8422248017015 |
| Taric | 84145100 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
01090000
Kod producenta
8422248017015
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
14
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





