- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Słuchawki prysznicowe
AntiCalc
Funkcja antykamień sprawia, że słuchawka lub deszczownia jest odporna na osadzanie się kamienia i łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć dłonią i kamień się wykruszy.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Średnica | 28 mm |
| Szerokość | 28 mm |
| Wysokość | 185 mm |
| Głębokość | 28 mm |
| Kolor | Miedź mat |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Funkcje prysznica | Deszcz |
| Inny | Jedna funkcja, AntiCalc |
| Waga / szt. | 0.2530 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913122293 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






