SOUL kubek, szkło mleczne, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Akcesoria do mycia zębów
Właściwości
| Marka | SONIA |
|---|---|
| Rozmiar | 88x136x87 mm |
| Szerokość | 88 mm |
| Wysokość | 136 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz, Szkło |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Kubek na szczoteczki do zębów |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.5000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8423561161812 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
161812
Kod producenta
8423561161812
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





