SQUID syfon umywalkowy oszczędzający miejsce, 5/4", korek 32mm, biały
- Materiały instalacyjne i narzędzia | Umywalka akcesoria | Syfony
Syfon oszczędzający miejsce
Specjalnie zaprojektowany syfon, który odprowadza wodę pod samą umywalką aż do ściany i pionowo w dół do ścieków. Takie rozwiązanie ma wykorzystanie szczególnie w szafkach umywalkowych lub z umywalkami z połką. Syfon oszczędzający miejsce znajduje również zastosowanie w łazience bezbarierowej.
Właściwości
| Marka | BRUCKNER |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Średnica odpływu | 32 mm |
| Rozmiar gwintu | 5/4" |
| Wyposażenie | Oszczędzający miejsce |
| Waga / szt. | 0.3200 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913997013 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







