Stojak z uchwytem na ręczniki, biały
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Wieszaki na ręczniki do stania | Stojaki i wieszaki | Stojaki z uchwytem na ręczniki
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | WHITE LINE |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 210x890x349 mm |
| Szerokość | 210 mm |
| Wysokość | 890 mm |
| Głębokość | 349 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: wieloramienny, Wieszak na ręczniki: obrotowy |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 3.6000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341210093 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
MM31
Kod producenta
8003341210093
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





