- Materiały instalacyjne i narzędzia | Bidet akcesoria
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Mosiądz |
| Średnica odpływu | 32 mm |
| Rozmiar gwintu | 5/4" |
| Waga / szt. | 0.6100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913859892 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
9605
Kod producenta
8590913859892
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
70
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
złoty
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






