- Materiały instalacyjne i narzędzia | Umywalka akcesoria | Syfony
Syfon oszczędzający miejsce
Specjalnie zaprojektowany syfon, który odprowadza wodę pod samą umywalką aż do ściany i pionowo w dół do ścieków. Takie rozwiązanie ma wykorzystanie szczególnie w szafkach umywalkowych lub z umywalkami z połką. Syfon oszczędzający miejsce znajduje również zastosowanie w łazience bezbarierowej.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Średnica odpływu | 32 mm |
| Rozmiar gwintu | 5/4" |
| Wyposażenie | Oszczędzający miejsce |
| Waga / szt. | 0.7120 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913113697 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






