Syfon umywalkowy 5/4", odpływ 32mm, chrom
- Materiały instalacyjne i narzędzia | Umywalka akcesoria | Syfony
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Średnica odpływu | 32 mm |
| Rozmiar gwintu | 5/4" |
| Waga / szt. | 0.3000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913809880 |
| Taric | 74122000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
CV1005
Kod producenta
8590913809880
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
23
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





