- Materiały instalacyjne i narzędzia | Umywalka akcesoria | Syfony
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Kolor | Złoty mat |
| Materiał | Mosiądz |
| Średnica odpływu | 32 mm |
| Rozmiar gwintu | 5/4" |
| Waga / szt. | 0.6480 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913123825 |
| Taric | 74122000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






