Nasz bestseller
Taboret łazienkowy 30x46,5x29,3cm, biały
- Akcesoria łazienkowe | Siedziska i taborety | Taborety
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | WHITE LINE |
| Rozmiar | 300x465x293 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 465 mm |
| Głębokość | 293 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal, Plastik |
| Kształt | Inne kształty |
| Rodzaj | Siedzisko / Taboret łazienkowy |
| Nośność | 100.0000 kg |
| Waga / szt. | 1.2240 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341193518 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
CO75
Kod producenta
8003341193518
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
40
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





