TAJO wanna przyścienna stojąca 170x80cm, biały
- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Wanny | Przyścienne
Kompaktowa wanna przyścienna, której nie trzeba obudowywać. Przeznaczona jest do instalacji przy ścianie, ale można ją również ustawić w przestrzeni jako wannę wolnostojącą, ponieważ wszystkie strony są poglądowe. Jednolity minimalisticzny design podkreśla dyskretny przelew w postaci szczeliny.
Grubość materiału: 4 mm
Nośność: 300 kg
Zestaw zawiera:
• Regulowane nóżki
• Zestaw odpływowy z korkiem klik-klak
• Syfon
Objaśnienie
Akryl
Wanny i brodziki akrylowe sa wykonane z akrylu marki. W porównaniu z koekstrudowanymi (współwytłaczanymi) deskami akrylowymi, które mają bardziej miękką powierzchnię i są mniej odporne na chemikalie, akryl produkowany metodą odlewania, jest barwiony w masie, jednolity i trwały kolorystycznie, nieporowaty o wysokiej trwałości powierzchniowej. Ma gładką powierzchnię z minimalnym ryzykiem poślizgu i dobrze tłumi dźwięki spadającej wody.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 170x80x58 cm |
| Długość | 1700 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 580 mm |
| Objętość | 267.00 l |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Akryl |
| Kształt | Przyścienne |
| Instalacja | Wolnostojąca / przyścienna |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Nośność | 300.0000 kg |
| Grubość materiału | 4 mm |
| Zestaw zawiera | Korek, Syfon, Regulowane nóżki |
| Waga / szt. | 57.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913875229 |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 2 lata |













