- Materiały instalacyjne i narzędzia | Akcesoria | Maty wygłuszające
Taśma wygłuszająca do wanien służy do eliminowania mostków akustycznych pomiędzy płytkami i wanną.
Ma uniwersalne zastosowanie do każdego typu wanny.
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmiar | 300x2x0,4 cm |
| Długość | 3000 mm |
| Szerokość | 4 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Waga / szt. | 0.8200 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729001065 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
93400
Kod producenta
8590729001065
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię



